10 ulubionych coverów HyorinTej pani chyba nie muszę Wam przedstawiać, bo jeśli chodzi o talent wokalny, jest jedną z pierwszych osób spośród grona idoli, która przychodzi nam do głowy. Kim Hyorin, główna wokalistka zespołu Sistar znana jest ze swojego potężnego głosu oraz równie imponujących umiejętności scenicznych i nie bez przyczyny ludzie nadali jej przydomek "koreańskiej Beyonce". Jednak mimo to, chciałabym żeby każdy spojrzał na Hyorin bez porównywania jej do innych wokalistek (czy to koreańskich, czy amerykańskich), bo ta dziewczyna na pewno ma wiele do zaoferowania i potrafi poradzić sobie z niejednym gatunkiem muzycznym. Co prawda kiedy przychodzi do angielskich coverów, to jej wymowa nie zawsze jest wystarczająco dopracowana, ale na pewno nadrabia to prezencją sceniczną - od umiejętności wyrażania wachlarza emocji (w zależności od piosenki) po energiczny taniec. Ja osobiście najbardziej lubię właśnie te "żywsze" występy Hyorin, bo świetnie prezentuje się na scenie i zdecydowanie potrafi się ruszać. Dlatego myślę, że warto zwrócić uwagę na jej solowe aktywności.


1. Michael Bolton - Missing You Now2. Christina Aguilera - Show Me How You Burlesque3. Beyonce - End Of Time


fancam ver. 


4. Beyonce - Sweet Dreams 5. Jessie J, Nicki Minaj, Ariana Grande - Bang Bang6. Boohwal - Heeya
(niestety nienajlepsza jakość, ale KBS pousuwało wszystkie w HD z powodu praw autorskich, a samo dodało takie coś...)


7. Christina Aguilera - Hurt
(ft. Soyou)8. Yoon Mirae - Memories9. Mariah Carey - Whenever You Call 
(ft. K.Will)


10. Park Sun Joo - One's Way Back


BONUS (bo to nie cover)
11. Hyorin - Hello, Goodbye (You Who Came From The Stars
OST)4 komentarze:

 1. każda solowa piosenka którą wydaje Hyorin staje sie nr 1 na mojej playliście :D jej płyta LOVE&HATE była świetna, a soundtracki do dram, w których śpiewa zawsze są śliczne <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Hyorin ma to do siebie, że zawsze zachwyca głosem i ciałem. Jej występy są świetne, sama jest zwierzęciem scenicznym. Moimi ulubionymi są jej covery do Bang Bang i Hurt. :)
  Może następnym razem zrobisz twoje ulubione covery Ailee? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki post już jest na blogu :)
   http://k-paradisee.blogspot.com/2014/11/10-ulubionych-coverow-ailee.html

   Usuń
 3. Byłabyś w stanie zrobić też podobną listę dla Tiffany z SNSD? ^.^

  OdpowiedzUsuń